Specjalizacje

Specjalizujemy się w niżej wskazanych dziedzinach prawa, wykazując się najwyższą starannością, rzetelnością i profesjonalizmem rozwiązując Twoje problemy.


Prawo Karne

Zderzenie z polskim wymiarem sprawiedliwości może okazać się bolesne. My wiemy jak sprawić, abyś poczuł się pewnie w każdej sytuacji. Rozłożymy nad Tobą parasol ochronny, będziemy reprezentować Cię na każdym etapie postępowania. Profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu zapewni ci bezpieczeństwo, którego będziesz potrzebował stając naprzeciw policji czy prokuratury. Bez względu na to czy jesteś podejrzanym czy pokrzywdzonym dzięki nam odnajdziesz się w każdej sytuacji. Pokażemy Ci drogę i poprowadzimy do zwycięstwa, bo dzięki Nam Prawo Zawsze będzie po Twojej stronie.

 

Prawo Wykroczeń

Otrzymałeś zdjęcie z fotoradaru? Zabrano Ci prawo jazdy? Odmówiłeś przyjęcia mandatu? Może miałeś stłuczkę? Zaproponujemy Ci szereg rozwiązań, które skutecznie uchronią Cię przed niesprawiedliwym rozstrzygnięciem. Nasi specjaliści otoczą Cię opieką i pokażą właściwą ścieżkę postępowania.

 

Prawo Cywilne

Zapewnimy Ci kompleksową pomoc prawną w każdej trudnej dla Ciebie sytuacji życiowej. Uzyskamy należne odszkodowanie, będziemy reprezentować Cię w sprawach o zapłatę, przeprowadzimy skuteczną windykację należności, wynegocjujemy i sporządzimy każdą umowę, poradzimy również w zakresie nabywania, zbywania czy zamiany nieruchomości, uregulujemy jej stan prawny, zniesiemy współwłasność, a jak zajdzie ku temu potrzeba zapewnimy ochronę Twoim dobrom osobistym. Z nami nikt i nic Cię nie zaskoczy.

 

Prawo spadkowe

Doradzimy jak sporządzić testament, jak wydziedziczyć niewdzięcznego spadkobiercę, będziemy reprezentować Cię w sprawach związanych ze spadkiem takich jak stwierdzenie jego nabycia, podział, a jak zajdzie taka potrzeba uzyskamy dla Ciebie zachowek. W chwili śmierci osoby najbliższej bardzo łatwo o błąd, dopilnujemy abyś go nie popełnił.

Prawo Rodzinne

Pomożemy Ci z rozwodem, wskażemy jak podejść do kwestii alimentów, władzy rodzicielskiej czy kontaktów z dzieckiem. Przeprowadzimy postępowanie w sprawie ustalenia bądź zaprzeczenia ojcostwa. Zajmiemy się podziałem majątku, pomożemy z ustanowieniem rozdzielności majątkowej, również z datą wsteczną.  Rozumiemy, że to dla Ciebie ciężkie chwile, dlatego podejdziemy do tych kwestii z odpowiednią wrażliwością.

 

Prawo Administracyjne

Będziemy reprezentować Cię przed każdym organem administracji publicznej, samorządowej czy też sądami administracyjnymi. Kontakt z urzędnikiem nie będzie stanowił dla Ciebie wyzwania ani nie odczujesz stresu, mając świadomość, że nasza Kancelaria Cię wspiera.

 

Prawo pracy

Przeanalizujemy umowę o pracę, zapisy o zakazie konkurencji,  kontrakty menedżerskie. Uzyskamy odszkodowanie za wypadek przy pracy. Zajmiemy się każdym problem jaki napotkasz w swoim życiu zawodowym.

 

Prawo gospodarcze

Świadczymy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych dostosowując naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nieważne czy potrzebujesz pomocy przy windykacji należności, ochrony przed egzekucją, przeprowadzenia negocjacji z partnerami biznesowymi czy analizy kontraktu, nasz zespół będzie stanowił dla Ciebie profesjonalne wsparcie i zadba aby Twoje interesy były odpowiednio chronione.